POLSKI PRODUCENT - PRZYSTAWKI DO KUKURYDZY, GWARANCJA DO 36 MIESIĘCY

Hedery do kukurydzy - sprzedaż - polski producent Emmarol

Łańcuch do przystawki

Produkcja maszyn i urządzeń

Przystawka do zbioru kukurydzy

Jedyny polski producent przystawek do zbioru kukurydzy na ziarno

Koła zębate stosowane w przystawkach do hederów

Serwis

Profesjonalne hedery do kukurydzy 

Poszukują Państwo przystawki do kombajnu zaprojektowanej specjalnie na zbiór kukurydzy? EMMAROL to jedyna firma, która produkuje tego rodzaju osprzęt w Polsce. Nasze produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe, czego potwierdzeniem jest wdrożony przez nas System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Produkujemy je w oparciu o komponenty od wiodących światowych producentów. Wiemy, że zbiór kukurydzy to często wyścig z czasem. To dlatego oferujemy osprzęt, który jest w stanie znacznie przyspieszyć wszystkie Państwa działania.

Co wyróżnia nasze hedery do kukurydzy?

Często pytają nas Państwo o to, co wyróżnia nasze hedery do kukurydzy. Oto najważniejsze cechy jakimi pochwalić się mogą przystawki do kombajnu produkcji EMMAROL:

  • wolnobieżne sprzęgło w rozdrabniaczu
  • napęd dwustronny
  • sterowanie płyt z kabiny
  • regulacja wydajności smarowania łańcuchów napędowych
  • rozdzielacze z cienkiej blachy

Co daje każda z tych funkcji?

Hedery do kukurydzy wyposażone w wolnobieżne sprzęgło są po prostu trwalsze i bardziej odporne na awarie. Ten element chroni rozdrabniacz przed obciążeniem, które potencjalnie może wystąpić przy uruchomieniu/wyłączeniu. Z kolei dwustronny napęd pozwala na łatwe dostosowanie prędkości obrotowej do aktualnych potrzeb. Ponadto, takie hedery do kukurydzy łatwo zamontują Państwo w każdym kombajnie, niezależnie od typu napędu pojazdu.W jaki sposób sterowanie płytami z kabiny ułatwia życie operatorowi? Przede wszystkim, oszczędza jego czas, co jest ważne, bo przecież zbiór kukurydzy to często właśnie wyścig z czasem! Bez wychodzenia z kabiny operator może dostosować rozstaw płyt zrywających do konkretnych łodyg. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić nawet kilka godzin.Cienka blacha z której wykonano rozdzielacze to gwarancja lepszej wytrzymałości konstrukcji - niewielka masa, przy jednoczesnym zachowaniu sztywności całego układu, zapewnia trwałość. 

Przystawki do kombajnu - fachowe doradztwo

Poszukują Państwo solidnej przystawki do kombajnu? Zapraszamy do kontaktu! Nasi Specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania.